Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego! Znajdziemy go dla Ciebie.

Producenci

www.patalonia.pl

Polecamy patalonia.pl – sklep z zabawkami i akcesoriami dla Dzieci.

Symbol for Windows - baza symboli Picture This (fotografie)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Nasza cena: 1 249,00 zł 1249.00
Cena netto: 1 015,45 zł
Cena katalogowa: 1 249,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W Polsce znane są systemy graficzne: piktogramy, fotografie, obrazki, system PCS, symbole Blissa, mające różny stopień trudności. Dzięki nim nie mówiące osoby, mogą wyrażać swoje potrzeby, wolę, sprzeciw. Osoby porozumiewające się tymi systemami mają słowniki ( w formie książki lub tablicy) z zestawem haseł czy pojęć, które znają i używają w rozmowie, wskazując pojęcia.

W pakiecie Symbol for Windows symbole zachowane są w tzw. bazach danych.
Każda baza danych symboli może być jako całość używana w każdym z programów Symbol for Windows. Gdy używamy bazy danych na przykład w Document Maker, można pisać i drukować za pomocą znaków.

Picture This to symbole atrakcyjne dzięki użyciu fotografii realnych. Oto przykłady fotografii:

 
Ja
Dom
Samolot
Poma-rańcza
Kot
Picture This
(2700 symboli)
Tu należy umieścić własne zdjęcie użytkownika
Dom
Samolot
Pomarańcza
Kot

Symbole z baz danych opatrzone są odpowiednimi określeniami – werbalnym określeniem pojęć, jakie reprezentują. Pojęcia połączone są w drzewo kategorii. Dzięki temu można wybierać symbole wyszukując je w drzewie kategorii zgodnie z ich znaczeniem. Można też wybierać symbole wpisując po prostu ich określenia w odpowiednie pole.

Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

Baza Symboli Picture This to część programu Symbol for Windows, która współpracuje tylko z modułami tego programu. Przy zakupie bazy symboli należy więc zakupić przynajmniej jeden moduł programu Symbol for Windows.

Opinie o produkcie (0)

Telefon: 81 503 00 20 | info@justsoft.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl