Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego! Znajdziemy go dla Ciebie.

Producenci

www.patalonia.pl

Polecamy patalonia.pl – sklep z zabawkami i akcesoriami dla Dzieci.

Symbol for Windows - Paper Chart Maker

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Nasza cena: 1 249,00 zł 1249.00
Cena netto: 1 015,45 zł
Cena katalogowa: 1 249,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kiedy chcesz wykonać planszę z symbolami dla podopiecznych, powstaje problem związany z utratą jakości przy kopiowaniu posiadanych zasobów. Komputer wyposażony w PaperChart Maker pozwala na uzyskanie grafiki w każdym rozmiarze.

PaperChart Maker

Za pomocą PaperChart Maker można komponować i drukować plansze służące do komunikowania. Program został stworzony dla rodziców, terapeutów i innych ludzi, którzy wspierają użytkowników języka symboli.
Plansze stworzone za pomocą programu mają wysokiej jakości symbole, które w każdej chwili można ponownie wydrukować (w kolorze). Program pozwala na tworzenie plansz składanych z wielu kartek papieru. Do wypełnienia pól planszy stosujemy symbole z baz danych symboli. Tekst może zostać dodany do każdego symbolu, dając objaśnienie tego symbolu. Możemy określić czcionkę, rozmiar i styl, jak również zmienić  tekst.

Po takich zabiegach, plansza jest teraz gotowa do wydruku. PaperChart Maker wybierze najbardziej ekonomiczną drogę jej wydrukowania. Wydruk będzie bardzo wyraźny. Mamy możliwość zapisania planszy, jeśli będziemy chcieli ją później edytować.

PaperChart Maker to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows 2000/XP/ Vista/7
  • procesor Pentium (800MHz, zalecany minimum 1GHz)
  • zalecane minimum 512MB
  • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • rozdzielczość ekranu: 1024x768 pikseli
  • karta dźwiękowa

Opinie o produkcie (0)

Telefon: 81 503 00 20 | info@justsoft.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl