Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego! Znajdziemy go dla Ciebie.

Producenci

www.patalonia.pl

Polecamy patalonia.pl – sklep z zabawkami i akcesoriami dla Dzieci.

Symbol for Windows - Memory

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Nasza cena: 599,00 zł 599.00
Cena netto: 486,99 zł
Cena katalogowa: 599,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Memory jest grą dla użytkowników języka symboli. Karty w grze Memory nie pokazują tylko zwykłych obrazów, ale także symbole z jednej albo dwóch baz danych symboli (lub fotografii). W grę może grać jeden albo dwóch zawodników. Mogą oni obsługiwać grę za pomocą jednego albo dwóch przełączników. Aby zmienić ustawie­nia potrzebna jest pomoc logopedy, członka rodziny, przyjaciela albo nauczyciela.

Memory

Gry tematyczne
Bardzo łatwo można skomponować całość gier tematycznych, poprzez wybranie pojęć z jednej kategorii. Gdy gra jest oparta na dwóch bazach danych, rozwinąć można tylko te pojęcia, które są dostępne w obu bazach danych. Ustawienia każdej gry można zapisać, a więc nie trzeba wykonywać pracy podwójnie.

Różne poziomy
Gdy gra jest zbyt trudna albo zbyt łatwa, można obniżyć albo zwiększyć liczbę kart. Można  także zezwolić na podglądanie: przy wybraniu pierwszej karty gracz może zwrócić kartę.

Programem można się posługiwać za pomocą techniki skanowania*.

Memory to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

* Funkcja skanowania polecana jest szczególnie osobom, które posługują się jednym przyciskiem, pomaga zarówno w komunikacji alternatywnej jak i użytkowaniu komputera (np. tworzeniu dokumentów tekstowych); polega na podświetlaniu kolejnych pól planszy, jeżeli chcemy wybrać pole/komórkę/symbol/znak/słowo klikamy kiedy jest ono podświetlone. Jeśli zamiast standardowej myszki posługujemy się przyciskami, wybranie pola/komórki/znaku/słowa dokonywane jest przy pomocy naciśnięcia przycisku. Skanowanie może być regularne-po kolei każde pole jest podświetlane; można też, aby przyspieszyć proces wyboru skanować grupami.

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows 2000/XP/ Vista/7
  • procesor Pentium (800MHz, zalecany minimum 1GHz)
  • zalecane minimum 512MB
  • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • rozdzielczość ekranu: 1024x768 pikseli
  • karta dźwiękowa

Opinie o produkcie (0)

Telefon: 81 503 00 20 | info@justsoft.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl