Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego! Znajdziemy go dla Ciebie.

Producenci

www.patalonia.pl

Polecamy patalonia.pl – sklep z zabawkami i akcesoriami dla Dzieci.

Symbol for Windows - Image Manager

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Nasza cena: 2 749,00 zł 2749.00
Cena netto: 2 234,96 zł
Cena katalogowa: 2 749,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Image Manager jest programem do tworzenia i zarządzania bazami danych. Te prywatne bazy danych mogą być wykorzystywane we wszystkich modułach oprogramowania Symbols for Windows. Mogą zawierać różne rodzaje obrazów:  w formacie BMT, w formacie metafiles Windowsa, obrazy Gif i  obrazy JPEG.

Użytkownik może przeglądać zawartość komputera i wybrać obraz, który później zostanie przez niego umieszczony w bazie danych.
W dolnej połowie ekranu Image Manager pokazuje strukturę kategorii Symbol for Windows i listę pojęć. Dla każdego pliku (obrazu) użytkownik musi wybrać pojęcie, najlepiej pasujące znaczeniem do obrazu, fotografii albo symbolu. Bardzo łatwo jest połączyć plik z pojęciem dzięki użyciu metody „przeciągnięcia i upuszczenia”.

Odpowiednie pojęcie może nie istnieć na liście pojęć Symbol for Windows ponieważ na przykład nazwy osób i instytucji nie zostały uwzględnione na liście, program daje możliwość dodania nowych elementów i kategorii.

Prywatna baza danych jest gotowa do użycia zaraz po tym, jak otrzyma nazwę. Każdy inny program Symbol for Windows rozpozna nową bazę danych i otworzy ją automatycznie. Bazę danych zawsze można edytować. Można ją otwierać i zmieniać, gdy tylko zechcemy. Można również dzielić ją z innymi użytkownikami lub rozdzielać wśród innych użytkowników.

Image Manager to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows 2000/XP/ Vista/7
  • procesor Pentium (800MHz, zalecany minimum 1GHz)
  • zalecane minimum 512MB
  • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • rozdzielczość ekranu: 1024x768 pikseli
  • karta dźwiękowa

Opinie o produkcie (0)

Telefon: 81 503 00 20 | info@justsoft.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl