Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego! Znajdziemy go dla Ciebie.

Producenci

www.patalonia.pl

Polecamy patalonia.pl – sklep z zabawkami i akcesoriami dla Dzieci.

SymWriter

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Nasza cena: 999,00 zł 999.00
Cena netto: 812,20 zł
Cena katalogowa: 999,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

SymWriter jest programem stworzonym dla uczniów i osób dorosłych mających problemy z pisaniem i czytaniem. Świetnie sprawdzi się również jako pomoc dla uczniów rozpoczynających przygodę z literaturą, dla uczniów szkół specjalnych, osób z problemami w uczeniu się, osób niepełnosprawnych i wymagających alternatywnej komunikacji.
SymWriter może być pomocą dla nauczycieli i opiekunów w tworzeniu tekstów popartych symbolami, a także w tworzeniu kart pracy i plansz komunikacyjnych. Użytkownicy potrafiący pisać mogą używać standardowej klawiatury. Automatyczna symbolizacja pozwala na natychmiastowe sprawdzenie znaczenia słowa. Jest również możliwość wsparcia słuchowego przy wykorzystaniu syntezatora mowy i sprawdzenia pisowni (program zawiera wysokiej jakości syntezator mowy). Słownik ortograficzny posiada opcję symbolizacji.
Symbolizacja odbywa się za pomocą nowej technologii opracowanej przez Widgit. Nazywana jest "inteligentną symbolizacją" ponieważ program w oparciu o analizę gramatyczną zdania dobiera, w miarę możliwości, adekwatny symbol. Osobom mającym trudności z pisaniem pomoże opcja plansz, w których wyświetlane są symbole. Zawartość wybranej z planszy komórki (tekst i symbole) wpisywana jest do dokumentu. Aby poszerzyć zakres dostępnego słownictwa można utworzyć sieci połączonych plansz z dowolną ilością słów i zdań. Komórki mogą być wybierane także przez użytkowników przycisków (jako alternatywy dla myszki i klawiatury) dzięki opcji skanowania. Zestawy plansz i ustawień, używane do pisania, nazywane są Środowiskami, Środowiska mogą być tworzone przez nauczycieli i opiekunów w zależności od indywidualnych potrzeb podopiecznych.
Program dostarczany jest z największą dostępną bazą symboli, możliwe jest również korzystanie z dodatkowej bogatej grafiki będącej częścią programu, a także z własnych zdjęć i obrazów.

SymWriter

Opinie o produkcie (0)

Telefon: 81 503 00 20 | info@justsoft.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl