Informacje o firmie

O nas : 

Dostarczamy sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, świadczymy usługi doradcze oraz prowadzimy serwis sprzętu. Bierzemy udział w zamówieniach publicznych. Dla grupy stałych klientów posiadamy system zakupów online.

Naszymi klientami są stale współpracujące firmy z całej Polski oraz urzędy, starostwa, szpitale, szkoły, uniwersytety itp czyli podmioty zobowiązane do stosowania ustawy o zamówieniach publicznych.

Po sukcesach przetargowych w zakresie edukacji, wnikliwym zapoznaniu się z rynkiem oprogramowania edukacyjnego w Polsce oraz nawiązaniu ścisłej współpracy z czołowymi producentami oprogramowania edukacyjnego postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy - serwis justsoft - jakiego jeszcze nie było.

Nasz sklep wyróżnia się prostym menu oraz dużą ilością kategorii - tak, aby użytkownik w szybki sposób mógł odnaleść produkt, który go interesuje. Oferta sklepu jest bardzo szeroka, obejmuje oprogramowanie począwszy od przedszkola, kończąc na produktach do szkoły ponadgimnazjalnej oraz programach terapeutycznych. Zwróciliśmy szczególną uwagę na oprogramowanie do tablic interaktywnych, na każdym etapie edukacji, czyli na produktach nowych, poszukiwanych i obecnie chętnie kupowanych przez klientów. 

Serwis jest skierowany dla nauczycieli, uczniów, rodziców oraz terapeutów szkolnych. Każdy z użytkowników może w szybki sposób odnaleść produkt, który go interesuje. 

Sklep prowadzi firma INFOMIKS sp. z o.o. sp.k.

Adres firmy : 

Wojciechowska 9A

20-704 Lublin

NIP: 713-309-14-71

REGON : 364003746

Nr konta bankowego : 34 1020 3176 0000 5502 0227 2839

justsoft@infomiks.com.pl

 

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl