Bezpieczeństwo

Nasz sklep przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa dokonywanych zakupów dlatego zapewniamy bezpieczeństwo zakupów i wiarygodność na kilku poziomach.

Połączenie szyfrowane

Nasz sklep posiada wykupiony certyfikat RapidSSL 256bit który zapewnia bezpieczne zakupy w naszym sklepie. Zaraz po zalogowaniu się lub w momencie rozpoczęcia składania zamówienia przeglądarka internetowa zaczyna szyfrować przesyłanie wszelkich danych pomiędzy klientem a serwerem. Dzięki temu przesyłane dane nie mogą być w żaden sposób odczytane, przechwycone czy podmienione przez nieuprawnione osoby. Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega próbom oszustwa.

Płatności internetowe

Aby zapewnić klientom wygodę i przyśpieszyć proces płatności udostępniamy możliwość płatności poprzez system PayU. System płatności internetowych musi zapewniać maksymalne bezpieczeństwo dlatego to zadanie powierzyliśmy znanemu i sprawdzonemu partnerowi.

Polityka prywatności

W trosce o poufność danych klienta stworzyliśmy politykę prywatności, gdzie dokładnie opisujemy jakie dane klienta są zbierane i jak przechowywane, w jaki sposób są wykorzystywane i jakie informacje są zapisywane na komputerze. Dzięki jasnym i klarownym zasadom zapewniamy pełną przejrzystość naszych działań.


Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl