Pomoce i programy edukacyjne dla szkół i przedszkoli

To właśnie podczas lekcji dzieci zdobywają umiejętności z różnych dziedzin, których zrozumienie wpływa na ich późniejszy rozwój. Oferowane przez nas programy edukacyjne dla szkół i przedszkoli to doskonała i ciekawa forma nauki dla dzieci w każdym wieku. Takie pomoce dydaktyczne nie tylko ułatwiają pracę nauczycielom, ale również dzięki nim dzieci lepiej rozumieją poszczególne zagadnienia.

W naszym serwisie internetowym nauczyciele, terapeuci, ale także rodzice znajdą różnego rodzaju pomoce edukacyjne. Wśród nich znalazły się między innymi programy pomagające osobom z dysleksją, dyskalkulią, wadami wymowy, ale także wspomagające koncentrację i uczące szybkiego czytania. Wszystkie z nich charakteryzuje prosta i intuicyjna obsługa, która nie będzie stanowić problemu ani dla dorosłych, ani dla dzieci.

Oferowane przez nas wyposażenie szkół i przedszkoli to także interaktywne materiały, z których można korzystać przy użyciu tablicy multimedialnej lub tabletu. Wszystkie materiały zostały podzielone na lekcje, zadania, a także gry pozwalające jeszcze lepiej przyswoić poznany materiał.

 „PROGRAMOWANIE Z KRABEM” „PROGRAMOWANIE Z KRABEM”
Producent: EiSystem
Cena: 1 084,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Logoobrazki Logoobrazki
Producent: Komlogo
Cena: 132,00 zł
szt.
zobacz więcej
 mTalent - ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE 1	mTalent - ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE 1
Producent: Learnetic
Cena: 1 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl