Zakupy

Zamówienia  

Procedura składania zamówień :

Zamówienia na towary przyjmowane są :

elektronicznie poprzez stronę internetową sklepu za pomocą udostępnionego formularza na stronie produktu poprzez przycisk “koszyk” 

poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail na adres: info@justsoft.com.pl , w treści maila proszę wpisać wszystkie niezbędne dane do pełnej realizacji zamówienia

poprzez kontakt telefoniczny na nr telefonu 81 503 00 20

Czas dostawy 

Czas jaki upłynie od momentu wysłania przez nas programów, do momentu otrzymania ich przez Państwa zależy od wybranej formy dostawy :

Przesyłka ekonomiczna realizowana za pomocą Poczty Polskiej. Najczęściej jest przesyłana w ciągu 4 dni roboczych od dnia wysyłki.

Przesyłka priorytetowa realizowana także za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zwykle taka paczka jest dostarczana w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. 

Przesyłka kurierska realizowana za pośrednictwem firmy GLS. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po dniu wysłania. 

 

Koszty dostawy

Warunki i koszty dostawy

Wszystkie przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (GLS). Koszt dostawy wynosi odpowiednio : 

•Poczta Polska paczka ekonomiczna: 13 zł ;

•Poczta Polska priorytet: 14.00 zł ;

•Poczta Polska za pobraniem priorytet: 17 zł;

•Firma kurierska: 15 zł ;

•Firma kurierska za pobraniem: 19 zł;


Wymienione koszty transportu są automatycznie uwzględniane w systemie zamówień sklepu internetowego, po wyborze odpowiedniej opcji. 

Bezpłatna dostawa

Zamówienia na łączną kwotę 400 zł oraz powyżej są dostarczane na koszt sklepu, czyli klient nie ponosi kosztów przesyłki niezależnie od wybranej formy dostawy. 

Wymienione koszty transportu są automatycznie uwzględniane w systemie zamówień sklepu internetowego. 

 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl